Witamy na stronie MigdalTrans. Oferujemy wynajem busów oraz przewóz osób Kraków.

Bezpieczna i komfortowa podróż

Z najwyższą starannością podchodzimy do tego, aby nasi Klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo. W tym celu udostępniamy nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczonych kierowców.

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie byli zadowoleni z naszych usług. Wybierając naszą firmę, możecie Państwo liczyć na nowoczesny, bezpieczny oraz dobrze wyposażony tabor i doświadczonych kierowców 

Rzetelna i sprawdzona firma

Na rynku usług przewozu osób oraz wynajmu autokarów działamy od 25 lat. Dzięki doświadczeniu, rzetelności i dbałości o każdy szczegół zdobyliśmy grono wielu zadowolonych Klientów.

Oferta

Wynajem autokarów


Wynajem autokarów

Zajmujmy się wynajmem autokarów oraz realizacją przewozów autokarowych na terenie kraju i za granicą.  Oferujemy  przewóz nowoczesnymi, dobrze wyposażonymi i  komfortowymi autokarami, które mogą przewieźć od 20 do 55 osób. Z najwyższą starannością podchodzimy do tego, aby nasi Klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo. W tym celu udostępniamy nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczonych kierowców.  Oferujemy serwis na najwyższym europejskim poziomie, korzystne warunki płatności oraz ceny z możliwością negocjacji.  Oferujemy naszym klientom luksusowe autokary, busy oraz mikrobusy, którymi bezpiecznie i komfortowo mogą podróżować po całej Europie.  Zatrudnieni przez nas kierowcy posiadają wysokie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie w ruchu międzynarodowym oraz wysoką kulturę osobistą. Każdorazowo istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od programu i trasy. 

Nasze usługi są kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla firm. Nie ma przy tym dla nas żadnego znaczenia to, kto decyduje się na wynajem autobusów lub autokarów. Bez względu na okoliczności i długość pokonywanych tras staramy się, aby nasi klienci mogli korzystać jedynie z nowoczesnych pojazdów najwyższej klasy najwyższej klasy, a jednocześnie – aby ceny kolejnych przejazdów były jak najkorzystniejsze.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że zarówno transfery lotniskowe, jak i wycieczki organizowane dla szkół i przedszkoli muszą gwarantować ich uczestnikom maksimum bezpieczeństwa. Nasi klienci mogą być pewni, że decydując się na wynajem autokarów otrzymają pojazdy sprawdzone, sprawne i bezpieczne, a więc dokładnie takie, dzięki którym można pokonywać dziesiątki kilometrów nie obawiając się o swoje bezpieczeństwo.
Już dziś nasza oferta cieszy się dużym powodzeniem, my jednak nie zamierzamy przestać zaskakiwać kolejnych zleceniodawców. Przykładem może być wynajem busów – idealna opcja dla mniejszych grup, które są zainteresowane organizacją wycieczki krajowej lub zagranicznej, przewozem osób na imprezy sportowe oraz na większe imprezy odbywające się w rodzinnym gronie. Ponownie, zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą liczyć na indywidualne podejście do swoich potrzeb i propozycje idealnie do nich dopasowane. Zawsze możemy przy tym zagwarantować fachową obsługę i doradztwo oraz elastyczne ceny.


Realizujemy każdy rodzaj transportu:

 

  • wycieczki krajowe i zagraniczne
  • przewóz osób na targi, wystawy
  • przewóz osób na konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne
  • wynajem autokarów na terenie całego kraju, transfery lotniskowe
  • przewóz osób na imprezy sportowe
  • i inne

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?
Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.