Witamy na stronie MigdalTrans. Oferujemy wynajem busów oraz przewóz osób Kraków.

Bezpieczna i komfortowa podróż

Z najwyższą starannością podchodzimy do tego, aby nasi Klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo. W tym celu udostępniamy nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczonych kierowców.

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie byli zadowoleni z naszych usług. Wybierając naszą firmę, możecie Państwo liczyć na nowoczesny, bezpieczny oraz dobrze wyposażony tabor i doświadczonych kierowców 

Rzetelna i sprawdzona firma

Na rynku usług przewozu osób oraz wynajmu autokarów działamy od 25 lat. Dzięki doświadczeniu, rzetelności i dbałości o każdy szczegół zdobyliśmy grono wielu zadowolonych Klientów.

Oferta

Wynajem busów


WYNAJEM BUSÓW

Zajmujmy się wynajmem busów i minibusów oraz przewozami głównie na terenie Krakowa i Małopolski, ale także na terenie kraju i za granicą. Oferujemy przewozy komfortowymi, bogato wyposażonymi , nowoczesnymi busami od 9 do 20 osób lub kompaktowym minibusem do 8 osób.  Dostosowujemy się do potrzeb i życzeń naszych klientów. Realizujemy zarówno krótkie przejazdy jak transfery lotniskowe jak i  dłuższe wyjazdy na targi, wystawy, konferencje, szkolenia i wiele innych.

 

Naszym głównym celem jest zapewnienie wygodnego transportu dla niewielkich grup osób niezależnie od tego, kim są te osoby i jaki konkretnie charakter ma ich podróż. Jedną z najważniejszych cech naszej usługi jest bardzo daleko posunięta uniwersalność, co oznacza możliwość połączenia wygody podróżowania własnym samochodem z niskimi kosztami związanymi z transportem grupowym.
Przewozy busami
 
Nasze przewozy busami są usługą wyglądającą dokładnie tak, jak życzy sobie tego klient. Możemy zorganizować wahadłowy transport busami, który będzie przewoził przykładowo osoby z hoteli do kościoła, potem do sali weselnej, a na koniec z powrotem do hoteli tak, by zapewnić pełną obsługę transportową takiego wydarzenia. Transport wahadłowy nie musi oczywiście dotyczyć tylko ślubów. Wszystko zależy od potrzeb klientów.
 
Przejazdy busami mogą mieć także charakter długodystansowy. Podstawowy obszar działania jest tutaj jedynie sugestią i możemy dojechać do klienta w dowolne miejsce nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Wyjazdy do miejsc egzotycznych wymagają wcześniejszego uzgodnienia, co nie oznacza jednak, że wakacyjny wyjazd większej grupy przyjaciół w jakikolwiek sposób przekracza nasze zdolności organizacyjne.
 

Wynajem busów Kraków

Naszą bazą jest Kraków, więc oferowane przez nas usługi w naturalny sposób najkorzystniejsze będą dla mieszkańców samego Krakowa i Małopolski. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi transportowe dla dowolnie małej grupy, przy czym najmniejszy pojazd to bus ośmioosobowy. Istnieje możliwość wykorzystania więcej niż jednego pojazdu dla obsługi pojedynczego zlecenia.
 

Przewóz osób

  • wycieczki krajowe i zagraniczne
  • przewóz osób na imprezy sportowe
  • przewóz osób na imprezy okolicznościowe, rodzinne
  • wynajem autokarów na pielgrzymki, wesela
  • wynajem autokarów dla dla szkół i przedszkoli
  • i inne

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?
Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.