Witamy na stronie MigdalTrans. Oferujemy wynajem busów oraz przewóz osób Kraków.

Bezpieczna i komfortowa podróż

Z najwyższą starannością podchodzimy do tego, aby nasi Klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo. W tym celu udostępniamy nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczonych kierowców.

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie byli zadowoleni z naszych usług. Wybierając naszą firmę, możecie Państwo liczyć na nowoczesny, bezpieczny oraz dobrze wyposażony tabor i doświadczonych kierowców 

Rzetelna i sprawdzona firma

Na rynku usług przewozu osób oraz wynajmu autokarów działamy od 25 lat. Dzięki doświadczeniu, rzetelności i dbałości o każdy szczegół zdobyliśmy grono wielu zadowolonych Klientów.

Przewóz wycieczek szkolnych

 

Wycieczka szkolna prócz walorów edukacyjnych i oczywiście rozrywkowych powinna być przede wszystkim bezpieczna. Aby tak się stało, należy zadbać o właściwy transport wycieczek szkolnych. Kraków to miasto, w którym takie usługi oferuje nasza firma.


Aby zapewnić właściwy przewóz wycieczek szkolnych, należy zadbać oczywiście o wynajem autokaru na wycieczki szkolne. Kraków, jak inne większe miasta jest tutaj dobrym punktem startowym. Autokar, którym przemieszczać się będą państwa dzieci, został przystosowany do przewozu dużej ilości osób. Można nim przewozić od dwudziestu do pięćdziesięciu pięciu osób.

To nowoczesne pojazdy, które są doskonale wyposażone i zapewniają najwyższy komfort podróżowania, nawet na bardzo dalekie odległości. Nasi kierowcy posiadają wszelkie umiejętności, kwalifikacje oraz oczywiście doświadczenie, które jest niezbędne do bezpiecznego przetransportowania dzieci. Wieloletnie doświadczenie w ruchu międzynarodowym oraz wysoka kultura osobista i szacunek, jakim darzymy wszystkich klientów, sprawią, że podróż będzie zarówno dla dzieci, jak i też ich opiekunów lub rodziców, czystą przyjemnością i frajdą.

W przypadku mniejszych grup zorganizowanych istnieje możliwość wynajęcia nowoczesnego busu, który może zabrać od dziewięciu do dwudziestu osób lub też mikrobusu, w którym mieście się maksymalnie osiem osób. Pojazdy te idealnie nadają się do podróżowania na krótszy dystans, zwłaszcza po samym obszarze województwa małopolskiego oraz przy okazji zwiedzania miasta Krakowa.

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?
Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.