Witamy na stronie MigdalTrans. Oferujemy wynajem busów oraz przewóz osób Kraków.

Bezpieczna i komfortowa podróż

Z najwyższą starannością podchodzimy do tego, aby nasi Klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo. W tym celu udostępniamy nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczonych kierowców.

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie byli zadowoleni z naszych usług. Wybierając naszą firmę, możecie Państwo liczyć na nowoczesny, bezpieczny oraz dobrze wyposażony tabor i doświadczonych kierowców 

Rzetelna i sprawdzona firma

Na rynku usług przewozu osób oraz wynajmu autokarów działamy od 25 lat. Dzięki doświadczeniu, rzetelności i dbałości o każdy szczegół zdobyliśmy grono wielu zadowolonych Klientów.

Flota autokarów i busów

Podróż autobusem to jedno z najkorzystniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o samo przemieszczanie się, jak też dowóz pracowników, przewóz dzieci w wieku szkolnym czy na przykład zwiedzanie.

W zasobach naszej firmy znajdą państwo nowoczesne i doskonale wyposażone pojazdy. Mnogość autobusów i busów, które znajdują się w naszym posiadaniu, pozwoli państwu wybrać pojazd najlepiej dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości. Kraków jest głównym miejscem naszej działalności, ale organizujemy transport w każde miejsce w Polsce czy Europie. Wynajem autobusów jest korzystny dla najmujących, gdyż przede wszystkim mogą oni w każdym zakresie zadecydować o szczegółach wyposażenia pojazdu i jego wykorzystaniu. Wynajem busów pozwala zaś bardzo szybko i wygodnie przewieźć grupę osób w wybranym kierunku. Mogą one na przykład zostać wykorzystane przy transportowaniu uczestników konferencji z lotniska do miejsca obrad.

Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas pojazdy mają aktualne badania techniczne i znajdują się w doskonałym stanie. Nasze autobusy są nowoczesne, czyste i ze wszech miar sprawne. Dbamy o to, aby wszyscy nasi kierowcy cechowali się wysoką kulturą osobistą, dzięki czemu podróż z nami jest czystą przyjemnością. Jednocześnie staramy się, aby wszyscy nasi kierowcy byli doświadczeni i posiadali odpowiednie kwalifikacje, jeśli chodzi o prowadzenie pojazdów tego typu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby prywatne jak też firmy.

Posiadamy nowoczesne i dobrze wyposażone zaplecze pojazdów. Oferujemy  przewóz nowoczesnymi, dobrze wyposażonymi i  komfortowymi autokarami, które mogą przewieźć od 20 do 55 osób. Wszystkie pojazdy są wyposażone w wygodne, rozkładane/ uchylne fotele z wielopunktowymi pasami bezpieczeństwa i podłokietnikami, klimatyzacją , monitory LCD i DVD, mikrofon dla pilota oraz pojemne bagażniki. Dysponujemy różnymi autokarami, których wielkość staramy się dopasować do potrzeb Klienta.  Z najwyższą starannością podchodzimy do tego, aby nasi Klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo. W tym celu udostępniamy nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczonych kierowców. Oferujemy naszym klientom luksusowe autokary, busy oraz mikrobusy, którymi bezpiecznie i komfortowo mogą podróżować po całej Europie. Wszystkie szczegółowe dane zostały przedstawione poniżej.
Zapraszamy Państwa na stronę Kontakt, za pośrednictwem której możecie Państwo złożyć zapytanie dot. planowanego kursu


Ilość miejsc: 54
Rozkładane fotele
Klimatyzacja
Cafe-Bar
Monitory LCD & DVD
WC
 
Ilość miejsc: 54
Rozkładane fotele
Klimatyzacja
Cafe-Bar
Monitory LCD & DVD
WC

 

 

Ilość miejsc: 49
Rozkładane fotele
Klimatyzacja
Cafe-Bar
Monitory LCD & DVD
WC

 

  

 

lość miejsc: 54
Rozkładane fotele
Klimatyzacja
Cafe-Bar
Monitory LCD & DVD
WC
 
Ilość miejsc: 20
Rozkładane fotele
Klimatyzacja
Monitory LCD & DVD
 

Ilość miejsc: 8
Rozkładane fotele
Klimatyzacja
Monitory LCD & DVD

 

I

 

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?
Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.