Witamy na stronie MigdalTrans. Oferujemy wynajem busów oraz przewóz osób Kraków.

Bezpieczna i komfortowa podróż

Z najwyższą starannością podchodzimy do tego, aby nasi Klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo. W tym celu udostępniamy nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczonych kierowców.

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie byli zadowoleni z naszych usług. Wybierając naszą firmę, możecie Państwo liczyć na nowoczesny, bezpieczny oraz dobrze wyposażony tabor i doświadczonych kierowców 

Rzetelna i sprawdzona firma

Na rynku usług przewozu osób oraz wynajmu autokarów działamy od 25 lat. Dzięki doświadczeniu, rzetelności i dbałości o każdy szczegół zdobyliśmy grono wielu zadowolonych Klientów.

O firmie

 

Jesteśmy licencjonowaną firmą przewozową z ponad 25 letnim doświadczeniem. Posiadamy wszystkie wymagane dokumenty na prowadzenie transportu krajowego i międzynarodowego. Oferujemy serwis na najwyższym europejskim poziomie, korzystne warunki płatności oraz ceny z możliwością negocjacji. Posiadamy pełną flotę pojazdów (mikrobusy, busy, autokary).  Współpracujemy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi biurami podroży. Obsługujemy najwyższe urzędy państwowe , koncerny międzynarodowe i banki. W naszej ofercie znajduje się przewóz wycieczek, transfery lotniskowe, serwis transportowy w czasie trwania konferencji, przewóz grup zorganizowanych itp. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych, polskich i zagranicznych.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów utrzymujemy wysokie kwalifikacje naszych pracowników. Nasi kierowcy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, wysokimi kwalifikacjami zawodowymi i wieloletnim doświadczeniem, daje to pewność dotarcia do celu w bezpieczny i przyjazny sposób. Kierowcy obsługujący klientów zagranicznych, posługują się językiem angielskim.  W trosce o bezpieczeństwo wszystkie pojazdy regularnie przechodzą badania techniczne. Podczas przewozu grup i wycieczek przestrzegamy przepisów dotyczących ograniczeń czasu pracy kierowców. Głównym obszarem działań firmy Migdał Trans jest wojewódzwo Małopolskie i Kraków jednak transportujemy klientów na terenie całego kraju.

Firma posiada licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu osób (nr. licencji 0001218) oraz certyfikat kompetencji zawodowej (nr. 00170/F3/03).

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?
Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.