Przewóz grup
zorganizowanych

Firma Migdałtrans Kraków oferuje transport osób na różnego rodzaju wydarzenia zarówno w Polsce, jak i w Europie. Zapewniamy nie tylko przewóz grup Kraków, ale także inne miejscowości mogą stać się punktem, do którego wyślemy pojazd z doświadczonym i wykwalifikowanym kierowcą, który – na Państwa życzenie – może poddać się kontroli. Możemy także udostępnić w każdej chwili bieżące badania stanu technicznego pojazdów.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do Klientów indywidualnych, ale też do biur podróży, agencji turystycznych, uczelni, szkół, placówek oświatowych, organizacji pozarządowych, urzędów, stowarzyszeń czy przedsiębiorstw.

Obsługujemy różnorakie wyjazdy, podstawiając w wyznaczone miejsce doskonale wyposażony i czysty pojazd. Jeżeli wieziona grupa to cudzoziemcy, dobierzemy prowadzącego, który swobodnie posługuje się językiem angielskim.

Od 1991 roku

Zaufało nam już bardzo dużo zarówno Klientów indywidualnych, jak i dużych firm czy korporacji

Bezpieczeństwo

Ogromny nacisk kładziemy bowiem na bezpieczeństwo każdej podróży, bez względu na jej długość i cel oraz gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas pojazdy mają aktualne badania techniczne i znajdują się w doskonałym stanie.

Nasze autobusy są nowoczesne, czyste i sprawne.

Dbamy o to, aby wszyscy kierowcy cechowali się wysoką kulturą osobistą i doświadczeniem, dzięki czemu podróż z nami jest czystą przyjemnością. Wszyscy nasi kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia pojazdów tego typu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby prywatne, jak też firmy.

Firma Migdałtrans posiada nowoczesne i dobrze wyposażone zaplecze pojazdów.

Oferujemy przewóz nowoczesnymi, komfortowymi autokarami, które mogą przetransportować od 20 do 55 osób.

Wszystkie pojazdy są wyposażone w:

Dysponujemy różnymi autokarami, których wielkość staramy się dopasować do Państwa potrzeb.

Z najwyższą starannością podchodzimy do tego, aby nasi Klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo. W tym celu udostępniamy nowoczesne i dobrze wyposażone pojazdy oraz doświadczonych kierowców.

Oferujemy luksusowe autokary, busy oraz mikrobusy, którymi bezproblemowo można podróżować po całej Europie.

Zapraszamy Państwa na stronę Kontakt, za pośrednictwem której możecie Państwo złożyć zapytanie dot. planowanego kursu

Wyślij zapytanie o ofertę lub skontaktuj się z nami, żeby dokonać rezerwacji +48 504-397-839