Witamy na stronie MigdalTrans. Oferujemy wynajem busów oraz przewóz osób Kraków.

Bezpieczna i komfortowa podróż

Z najwyższą starannością podchodzimy do tego, aby nasi Klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo. W tym celu udostępniamy nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczonych kierowców.

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie byli zadowoleni z naszych usług. Wybierając naszą firmę, możecie Państwo liczyć na nowoczesny, bezpieczny oraz dobrze wyposażony tabor i doświadczonych kierowców 

Rzetelna i sprawdzona firma

Na rynku usług przewozu osób oraz wynajmu autokarów działamy od 25 lat. Dzięki doświadczeniu, rzetelności i dbałości o każdy szczegół zdobyliśmy grono wielu zadowolonych Klientów.

Klienci, którzy nam zaufali. 

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób. Na rynku usług przewozu osób oraz wynajmu autokarów działamy od 25 lat. Jako renomowany przewoźnik w Krakowie cenimy sobie profesjonalizm naszych usług oraz  indywidualne podejście do klienta. Dzięki doświadczeniu, rzetelności i dbałości o każdy szczegół zdobyliśmy grono wielu zadowolonych Klientów. Dokładamy wszelkich starań aby nasze przewozy były dobrze przygotowane, zgodnie z życzeniem klienta. Oferujemy szeroki wachlarz usług możliwie jak najbardziej dopasowany do potrzeb i wymagań naszych klientów, zapewniając przy tym ich skuteczne i szybkie wykonanie. Dbamy nie tylko o stan techniczny pojazdów, ale także kwalifikacje pracowników. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i komfort podróży pasażerów. Poniżej przedstawiamy wybrane rekomendacje tych, którzy nam zaufali. Oferujemy naszym klientom luksusowe autokary, busy oraz mikrobusy, którymi bezpiecznie i komfortowo mogą podróżować po całej Europie.

 

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?
Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.