Witamy na stronie MigdalTrans. Oferujemy wynajem busów oraz przewóz osób Kraków.

Bezpieczne i komfortowe przewozy w Krakowie

Bezpieczna i komfortowa podróż

Z najwyższą starannością podchodzimy do tego, aby nasi Klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo. W tym celu udostępniamy nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczonych kierowców.

Profesjonalizm w transporcie

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie byli zadowoleni z naszych usług. Wybierając naszą firmę, możecie Państwo liczyć na nowoczesny, bezpieczny oraz dobrze wyposażony tabor i doświadczonych kierowców 

Rzetelny i sprawdzony wynajem autokarów

Rzetelna i sprawdzona firma

Na rynku usług przewozu osób oraz wynajmu autokarów działamy od 25 lat. Dzięki doświadczeniu, rzetelności i dbałości o każdy szczegół zdobyliśmy grono wielu zadowolonych Klientów.

Oferta

Wynajem busów


Wynajem busów Kraków

Zajmujmy się wynajmem busów i minibusów oraz przewozami głównie na terenie Krakowa i Małopolski, ale także na terenie kraju i za granicą. Oferujemy przewozy komfortowymi, bogato wyposażonymi , nowoczesnymi busami od 9 do 20 osób lub kompaktowym minibusem do 8 osób.  Dostosowujemy się do potrzeb i życzeń naszych klientów. Realizujemy zarówno krótkie przejazdy jak transfery lotniskowe jak i  dłuższe wyjazdy na targi, wystawy, konferencje, szkolenia i wiele innych.

 

Naszym głównym celem jest zapewnienie wygodnego transportu dla niewielkich grup osób niezależnie od tego, kim są te osoby i jaki konkretnie charakter ma ich podróż. Jedną z najważniejszych cech naszej usługi jest bardzo daleko posunięta uniwersalność, co oznacza możliwość połączenia wygody podróżowania własnym samochodem z niskimi kosztami związanymi z transportem grupowym.
Przewozy busami
 
Nasze przewozy busami są usługą wyglądającą dokładnie tak, jak życzy sobie tego klient. Możemy zorganizować wahadłowy transport busami, który będzie przewoził przykładowo osoby z hoteli do kościoła, potem do sali weselnej, a na koniec z powrotem do hoteli tak, by zapewnić pełną obsługę transportową takiego wydarzenia. Transport wahadłowy nie musi oczywiście dotyczyć tylko ślubów. Wszystko zależy od potrzeb klientów.
 
Przejazdy busami mogą mieć także charakter długodystansowy. Podstawowy obszar działania jest tutaj jedynie sugestią i możemy dojechać do klienta w dowolne miejsce nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Wyjazdy do miejsc egzotycznych wymagają wcześniejszego uzgodnienia, co nie oznacza jednak, że wakacyjny wyjazd większej grupy przyjaciół w jakikolwiek sposób przekracza nasze zdolności organizacyjne.
 

Busy do wynajęcia Kraków

Naszą bazą jest Kraków, więc oferowane przez nas usługi w naturalny sposób najkorzystniejsze będą dla mieszkańców samego Krakowa i Małopolski. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi transportowe dla dowolnie małej grupy, przy czym najmniejszy pojazd to bus ośmioosobowy. Istnieje możliwość wykorzystania więcej niż jednego pojazdu dla obsługi pojedynczego zlecenia.
 

wypożyczalnia busów na wesela w Małopolce

  • wycieczki krajowe i zagraniczne
  • przewóz osób na imprezy sportowe
  • przewóz osób na imprezy okolicznościowe, rodzinne
  • wynajem autokarów na pielgrzymki, wesela
  • wynajem autokarów dla dla szkół i przedszkoli
  • i inne

Wynajem busów Kraków – profesjonalizm i atrakcyjne ceny

Wynajem busa w Krakowie to żaden problem, jednak warto zdać się na zaufane przedsiębiorstwo transportowe. Dla osób, które interesują busy do wynajęcia Kraków stanowi doskonałą lokalizację do skorzystania z usług Migdał Trans. To licencjonowana firma przewozowa, która posiada uprawnienia do nie tylko do transportu krajowego, ale również międzynarodowego. Świadczymy usługi na najwyższym, europejskim poziomie, a nasi klienci mogą liczyć na korzystne warunki płatności z możliwością negocjacji cen. Zależnie od długości trasy rozliczenia z naszą firmą są oparte o czas wynajęcia autokaru lub przeliczane na podstawie ilości przejechanych kilometrów. Wszystkim klientom, którzy zdecydowali się na busy do wynajęcia w Krakowie, przedstawiamy szczegółowe kalkulacje. Przy stałej współpracy zapewniamy dodatkowo preferencyjne ceny. W przypadku wynajmu busów najkorzystniejsze oferty dotyczą mieszkańców Krakowa i Małopolski, jednak z tego rodzaju usług mogą skorzystać także mieszkańcy innych województw Polski lub osoby przebywające za granicą.

Busy do wynajęcia Kraków – pełna flota nowoczesnych pojazdów

W kwestii takiej jak wynajem busów Kraków wyróżnia się wyjątkowo wysokim standardem usług. Marka Migdał Trans działa na polskim i zagranicznym rynku od 25 lat, gwarantując doświadczenie i rzetelność w transporcie osobowym. Nowoczesne, bogato wyposażone busy zapewniają wysoki komfort jazdy dla pasażerów. Istnieje możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki temu nawet długa podróż upływa wygodnie oraz w przyjemnej atmosferze. Wszystkie używane przez nas pojazdy przechodzą regularne badania techniczne, dlatego nie ma ryzyka nagłej awarii na drodze. W naszej ofercie znajdują się busy do wynajęcia w Krakowie, które mieszczą od 9 do 20 osób. Ten szeroki przedział daje dużą dowolność w zagospodarowaniu środka transportu. W przypadku większych grup istnieje również możliwość wynajęcia więcej niż jednego pojazdu, który ma pokonać tę samą trasę w określonym czasie. Z kolei mniejsze grupy mogą skorzystać z kompaktowych minibusów do 8 osób.

Transport grupowy w Krakowie i Małopolsce

Wśród miast, w których możliwy jest wynajem busów Kraków Łączy zalety podróżowania własnym pojazdem z atutami transportu grupowego. Co również istotne, w kwestii takiej jak busy do wynajęcia Kraków prezentuje bogatą ofertę zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Świadczymy usługi transportowe w przypadku zorganizowanych wyjazdów o charakterze służbowym, ale także wycieczek w gronie rodziny lub przyjaciół. Nie ma zatem znaczenia charakter planowanej przez Państwa podróży. Działające na terenie Krakowa i Małopolski przedsiębiorstwo charakteryzuje szeroka dyspozycyjność i nienaganna terminowość. Można zaufać nam w kwestii transportu wahadłowego – zorganizowane grupy mogą wykorzystać busy do wynajęcia w Krakowie jako środek transportu na wszelkie imprezy okolicznościowe, sportowe czy pielgrzymki. Nasi klienci często wykorzystują je na przykład na potrzeby wesel albo noclegów w hotelach. Realizujemy nie tylko krótkie przejazdy, ale także transporty o dłuższym dystansie, między innymi w ramach wycieczek turystycznych czy też dojazdów na różnego rodzaju targi, konferencje, szkolenia i wystawy. Choć główny obszar naszych kursów dotyczy województwa Małopolskiego, oferujemy możliwość dojazdu do klientów w całej Polsce i za granicą – wystarczy wcześniej uzgodnić szczegóły. Wynajęcie busa w Krakowie może okazać się użytecznym rozwiązaniem choćby w przypadku transferu lotniskowego.

Bezpieczna podróż z Migdał Trans – busy do wynajęcia Kraków

Zarówno wykorzystywane przez nas pojazdy, jak i zatrudnieni w Migdał Trans pracownicy gwarantują bezpieczny transport dla naszych klientów. Każdy kierowca posiada wysokie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie oraz nienaganną kulturę osobistą. Ze względu na bezpieczeństwo naszych usług rekomendujemy wynajem busów w Krakowie także w przypadku szkół oraz przedszkoli. Ponieważ współpracujemy z europejskimi biurami podróży, a w przypadku klientów zagranicznych komunikujemy się w języku angielskim, stanowimy zaufaną firmę dla osób planujących podróże międzynarodowe.

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?
Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.