Witamy na stronie MigdalTrans. Oferujemy wynajem busów oraz przewóz osób Kraków.

Bezpieczne i komfortowe przewozy w Krakowie

Bezpieczna i komfortowa podróż

Z najwyższą starannością podchodzimy do tego, aby nasi Klienci podróżowali bezpiecznie i komfortowo. W tym celu udostępniamy nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczonych kierowców.

Profesjonalizm w transporcie

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie byli zadowoleni z naszych usług. Wybierając naszą firmę, możecie Państwo liczyć na nowoczesny, bezpieczny oraz dobrze wyposażony tabor i doświadczonych kierowców 

Rzetelny i sprawdzony wynajem autokarów

Rzetelna i sprawdzona firma

Na rynku usług przewozu osób oraz wynajmu autokarów działamy od 25 lat. Dzięki doświadczeniu, rzetelności i dbałości o każdy szczegół zdobyliśmy grono wielu zadowolonych Klientów.

 

Przewóz wycieczek szkolny Kraków

Transport wycieczek szkolnych Kraków

Wycieczka szkolna prócz walorów edukacyjnych i oczywiście rozrywkowych powinna być przede wszystkim bezpieczna. Aby tak się stało, należy zadbać o właściwy transport wycieczek szkolnych. Kraków to miasto, w którym takie usługi oferuje nasza firma.


Aby zapewnić właściwy przewóz wycieczek szkolnych, należy zadbać oczywiście o wynajem autokaru na wycieczki szkolne. Kraków, jak inne większe miasta jest tutaj dobrym punktem startowym. Autokar, którym przemieszczać się będą państwa dzieci, został przystosowany do przewozu dużej ilości osób. Można nim przewozić od dwudziestu do pięćdziesięciu pięciu osób.

To nowoczesne pojazdy, które są doskonale wyposażone i zapewniają najwyższy komfort podróżowania, nawet na bardzo dalekie odległości. Nasi kierowcy posiadają wszelkie umiejętności, kwalifikacje oraz oczywiście doświadczenie, które jest niezbędne do bezpiecznego przetransportowania dzieci. Wieloletnie doświadczenie w ruchu międzynarodowym oraz wysoka kultura osobista i szacunek, jakim darzymy wszystkich klientów, sprawią, że podróż będzie zarówno dla dzieci, jak i też ich opiekunów lub rodziców, czystą przyjemnością i frajdą.

W przypadku mniejszych grup zorganizowanych istnieje możliwość wynajęcia nowoczesnego busu, który może zabrać od dziewięciu do dwudziestu osób lub też mikrobusu, w którym mieście się maksymalnie osiem osób. Pojazdy te idealnie nadają się do podróżowania na krótszy dystans, zwłaszcza po samym obszarze województwa małopolskiego oraz przy okazji zwiedzania miasta Krakowa.

Bezpieczny przewóz wycieczek szkolnych Kraków

W kwestii takiej jak transport wycieczek szkolnych Kraków ma wiele do zaoferowania. Na terenie zarówno tego wyjątkowo turystycznego miasta, jak i całego województwa małopolskiego działa wiele przedsiębiorstw transportowych. Przewóz podopiecznych w wieku szkolnym i przedszkolnym warto jednak powierzyć zaufanej firmie, która dodatkowo zadba o bezpieczeństwo i komfort swoich pasażerów. Wymaga to nie tylko odpowiednio dostosowanych środków transportu, ale również doświadczonych kierowców z podejściem do dzieci. Ponieważ marka Migdał Trans wyróżnia się na tle swojej konkurencji przede wszystkim wysokim standardem usług, można zaufać jej także pod kątem transportu wycieczek szkolnych.

Przewóz wycieczek szkolnych Kraków – wysokiej jakości transport

Dla opiekunów, których interesuje transport wycieczek szkolnych Kraków stanowi idealną lokalizację do skorzystania z oferty firmy transportowej Migdał Trans. Powołując się na nasze dwudziestopięcioletnie doświadczenie na rynku, posiadane przez nas nowoczesne środki transportu oraz zatrudnionych kierowców ze wszelkimi uprawnieniami, gwarantujemy odpowiedzialność, terminowość oraz rzetelną komunikację. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich dzieci, ponieważ ich wycieczka upłynie bez problemów, w komforcie oraz miłej atmosferze.

Transport wycieczek szkolnych Kraków – oferta Migdał Trans

Flota Migdał Trans składa się z autokarów i busów o różnej wielkości, które można dostosować do specyfiki wycieczki szkolnej oraz liczby osób biorących w niej udział. Największe autokary w naszej ofercie mogą pomieścić od dwudziestu do nawet pięćdziesięciu pięciu osób. To dobre rozwiązanie w przypadku wycieczek z dwiema klasami, ich opiekunami i kilkoma rodzicami. Nieco mniejsze busy z miejscami siedzącymi dla od dziewięciu do dwudziestu osób będą lepszą alternatywą dla wyjazdów części uczniów, na przykład na dodatkowe zajęcia, zawody i konkursy. Istnieje także możliwość wynajmu mikrobusu, jeżeli wycieczka szkolna dotyczy maksymalnie ośmiu osób. W każdym przypadku oferujemy transport wahadłowy z rozpoczęciem i zakończeniem trasy w tym samym miejscu o uzgodnionych godzinach. Dzięki temu rodzice mogą bez stresu dowieźć swoje dzieci na start wycieczki i odebrać je po jej zakończeniu.

Wynajem autokaru na wycieczkę turystyczną dla dzieci

Migdał Trans świadczy swoje usługi nie tylko na krótkich dystansach, ale również w przypadku dłuższych wyjazdów na terenie całej Polski lub za granicą. Nasi kierowcy dowiozą dzieci wraz z opiekunami we wszystkie uzgodnione punkty, z których składa się wycieczka. Z tego powodu w kwestii takiej jak przewóz wycieczek szkolnych Kraków może stanowić jedynie punkt zbiórki. Nowoczesne, doskonale wyposażone pojazdy zagwarantują pasażerom pełen komfort podczas długiej podróży. Zawodowi kierowcy posiadają wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym, co zapewnia płynną podróż bez przeszkód. Ponieważ Migdał Trans współpracuje z różnego rodzaju biurami podróży, a także oferuje możliwość komunikacji w języku angielskim, firma przewozowa może pośredniczyć w różnego rodzaju wymianach szkolnych.

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?
Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.